Ballina ShowBiz Pas skenave të nxehta në klip, Enca dhe modeli spanjoll në një...

Pas skenave të nxehta në klip, Enca dhe modeli spanjoll në një telenovelë turke

1870
0
SHPËRNDAJE

Enca Haxhia ka pak ditë që ka lansuar videoklipin e saj më të ri ‘DUA’, shkruan Magazina.al.

E pjesë e këtij videoklipi ishte edhe modeli spanjoll Pierluigi Fracassi, i cili u përfol tejet shumë për skenat eksplicite që bëri së bashku me këngëtaren. Së fundmi, është kjo Enca e cila ka shpërndarë një fotografi në Instastory së bashku me modelin e lartëpërmendur ku edhe i kishte lënë mbishkrimin ‘Telenovela turke’.

Se çfarë do na sjellin, mbetet të shihet në vazhdim.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments