Yjet

Pas fitores së Florit, Fifi ka për t’i thënë diçka publikisht

Flori Mumajesi me baldën “Plas” arriti ta fitojë çmimin kryesor të këtij festivali, shkruan lajmi.net.

Pretendentë tjerë për çmimin e parë ishin edhe Fifi dhe Mc Kresha me këngën “Psikopatja jote”, e të cilët arritën të zënë vendin e tretë.

Pas përfundimit të këtij festivali, Fifi thotë se Flori Mumajesi me meritë të plotë e mori çmimin e parë, ndërsa shprehet se ishte fituese pesë herë për çdo tekst e këngë të saj që ishte në finale.

“Arti në përgjithësi është çështje shijesh dhe në asnjë moment nuk dua që të shpërndani as energji e as komente negative…Me dinjitet, dhe plotë meritë Flori Mumajesi e meritonte atë çmim, për super-këngën që solli jo vetëm këtë vit në festival, por për artistin që ështyë edhe me muzikën që ka sjellë ndër vite”, ka shkruar ndër të tjera Fifi.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads