Home Uncategorized Pas dobësimit, Big Mama tregon linjat në bikini

Pas dobësimit, Big Mama tregon linjat në bikini

334
0
SHARE

Këngëtarja e njohur shqiptare, Big Mama është shumë aktive në rrjetet sociale.

Përmes një postimi në rrjetin social “Instagram” ka njoftuar që aktualisht po gjendet në Turqi.

Ajo ka publikuar një imazh ku shihet në bikini dhe teksa po shijonte rrezet e diellit.

Ndryshe, Big Mama po komentohet për pamjen e saj sidomos pas operacionit, rezultat i të cilit humbi peshë në mënyrë drastike.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments