ShowBiz

Pas ‘dedikimit’ të këngës, acarohen marrëdhëniet mes Florit dhe Elvanës

Elvana Gjata duket se ka bllokuar Florin.

Dyshja Elvana Gjata dhe Flori Mumajesi janë bërë sërish qendër e vëmendjes në media dhe tek fansat.

Kjo për shkak se fansat janë të bindur se balada me të cilën është prezantuar në Këngën Magjike Flori, është dedikim për Elvana Gjatën

E megjithëse ata kanë ftohur raportet tash e dy vjet, kanë vazhduar të ndjekin njëri-tjetrin në Instagram.

Por, duket se kjo këngë ka ndikuar që raportet mes çiftit të ftohen edhe me tej.

As Elvana e as Flori nuk janë duke ndjekur më njëri-tjetrin në këtë rrjet social, e që ky duket të jetë një vendim i Elvanës, e cila me siguri se nuk ka aspak dëshirë të marrë akoma vëmendje pas ngjarjeve të fundit.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads