Yjet

Parakalimi në tepihun e kuq në ‘Oscars 2018’: Yjet shkëlqejnë dhe magjepsin me dukjen e tyre

Ceremonia e Academy Awards gjithmonë tërheq vëmendje edhe për përzgjedhjet e yjeve të njohura për veshjen dhe dukjen e tyre.

Përjashtim nuk bën as edicioni i sivjetmë, i 90-ti me radhë, me ç’rast vëmendje tërheqin bukuroshet e njohura hollivudiane.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads