ShowBiz

Para dhe seks të çmendur: Angela Martini publikon videon me burrin miliarder

Martesa e tyre shkaktoi bujë të jashtëzakonshme në media, por tashmë supër modelja Angela Martini, ka publikuar një video surprizë me parterin e saj.

Ata kanë realizuar një film të shkurtër, ku shkodrania herë shfaqet me një valixhe me para dhe herë në dhomën e gjumit me të brendshme seksi.

Në video shfaqen skena të nxehta dhe aksion, që të kujtojnë filmat me pullë të kuqe.

Angela ka postuar në Instagram tre pjesë pikante nga filmi, që i shoqëron me fjalët: “Sepse jo shumë çifte mund ta bëjnë këtë”.

Dhe nuk ka si të ndodhë ndryshe përderisa bashkëshorti i saj është një producent miliarder në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads