Ballina ShowBiz Pa mbathje dhe pa reçipeta, modelja shqiptare nudo në plazh

Pa mbathje dhe pa reçipeta, modelja shqiptare nudo në plazh

933
0
SHPËRNDAJE

Iva Aliko i ka tronditur sërish rrjetet sociale me fotot e fundit shumë provokuese dhe në super formë si gjithmonë. Mirëpo imazhi i fundit që ka sjellë nga pushimet, i ka lënë të gjithë gojë hapur.

Iva shfaqet duke u relaksuar në rërë, komplet lakuriq, teksa dikush e ka fotografuar. Modelja me format bombastike e ka postuar foton në Instastory, por më pas e ka fshirë.

Kujtojmë që muajin e kaluar, për ditëlindje, Iva publikoi një set fotografik shumë seksi ku shfaqej e zhveshur në pishinë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments