ShowBiz

Oriola Marashi provokon keq Varrosin, shikoni si i shfaqet

Modelja Oriola Marshi është kthyer sërish provokuese në rrjetet sociale, por këtë herë fokusi i saj ka qenë një prej djemve të OTR.

Këtë mesjavë Oriola dhe djemtë kanë preferuar të shijojnë motin e ngrohtë buzë detit. Ajo ka ndarë disa video në rrjetet sociale ku duket mjaft sensuale veshur në bikini.

Afër saj është Varrosi, të cilin Oriola e ka etiketuar në video. Pak kohë më parë ata u përfolën për një lidhej dashurie, por në fund të gjitha mbetën fjalë. Deri më tani Oriola nuk k anjë të ‘dashur zyrtar’ .

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads