Ballina, ShowBiz, Yjet

Nuset më të përfolura të momentit Andrra,Learta, dhe Egzona ! / Foto

Nuset e estradës që u bënë pjesë e show bizit, tashmë e dimë secili se si ato përkrahë bashkëshortëve apo vjehrrive u bënë të famshme.

Janë këto tri nuset më të përfolura  të momentit Learta, Egzona dhe Andrra. U martuan njëra pas tjetrës, dasmat e tyre bënë bujë të madhe, që të tria janë bërë nëna, dhe po të tria hapën dyqanet e tyre me fustane nusërie.

Egzona ishte ajo që u parapriju, duke vazhduar Larata dhe së fundi e bëri edhe Andrra. Ndoshta kjo për faktin se nuk e shihnin vetën produktive përveçse të rritnin fëmijët dhe të kujdesëshin për gjërat familjare. Pa patur ndonjë prioritet tjetër. Kështu që ato bënë zgjidhje dhe u angazhuan në dyqanet e tyre.

Për të promovuar veshjet, Egzona dhe Andrra e praktikojnë që të veshin dhe reklamojnë fustanet ku edhe kane mahnitur me pamjet e tyre. Po një gjë të tillë a ka guxim ta bëjë Learta. Apo shtohet pyetja pse ajo nuk e bënë dot. Është fjala e peshës trupore apo ku qëndron problemi.
Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads