Ballina ShowBiz Nuk mund të imagjinoni sa kushton një orë e Morena Tarakut!

Nuk mund të imagjinoni sa kushton një orë e Morena Tarakut!

299
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja dhe modelja e njohur, Morena Taraku tashmë shquhet për jetën luksoze që bën, shkruan Magazina.al.

Këtë vazhdon të dëshmojë çdoherë e më shumë duke filluar nga pushimet, vendet unike, markat e shtrenjta e shumëçka tjetër.

Kësaj radhe ajo që na bie në sy është ora që Morena ka publikuar në llogarinë e saj Instastory, orë kjo e markës ‘Rolex’, që ka vlerën 8700 dollarë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments