Ballina ShowBiz Nuk mendon për t’u martuar, edhe pse tani i ka kaluar vitet

Nuk mendon për t’u martuar, edhe pse tani i ka kaluar vitet

296
0
SHPËRNDAJE

“Asnjëherë nuk kam menduar të martohem”

Kjo është ajo që ka thënë Kylie Minogue, e cila ka mbushur 50 vite por që ende është në stres për shkak të ndarjes nga i fejuari i saj vitin e kaluar … por ajo mendon se koha e saj për martesë tashmë ka kaluar.

Këngëtarja thotë se është e lumtur si beqare pasi që u nda nga i fejuari Joshua Sasse vitin e kaluar.

Por, duket se në këtë pikë ndarjen nuk e ka pranuar aq lehtë Kylie dhe këtë ajo e ka pohuar për revistën Red e cila do të lansohet në maj. “Me duhet të rifillojë më përmirësimin e vetes, fizikisht dhe mentalisht pasi që kjo ndarje me ka shkaktuar dhimbje”, ka thënë ajo.

Kylie dhe ish i fejuari i saj ishin fejuar në shkurt të vitit 2016, por vitin tjetër ata ishin ndarë derisa pop ylli australian për herë të parë ka filur për këtë ndarje, duke e pranuar me në fund atë.

“Nuk mund të negociosh një lidhje që po shkon drejt dështimit pavarësisht që jeni të kujdesshëm”, ka thënë ajo.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments