Ballina ShowBiz Nuk keni parë gjë akoma djema….

Nuk keni parë gjë akoma djema….

942
0
SHPËRNDAJE

Trupi i modeles së njohur Miss Geni, është  është cilësuar si më trupi më seksi në botë. Ajo ka pushtuar rrjetet sociale me fotografitë shumë seksi, duke lënë meshkujt, por edhe femrat me gojë hapur.

Miss Geni, është modele natyrale pa ndërhyrje kirurgjikale në vithe apo ndonjë pjesë tjetër të trupit. Fotot e saja, do t’i shikoni disa herë. Përveç fotografive, ajo ka dhe video ne youtube, në të cilën ekspozon trupin e saj që ia ka zili çdo femër.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments