ShowBiz

Nuk-hyri-as-dhender-ne-diten-e-marteses-ja-cfare-i-kishte-ndodhur-adem-grabovcit-video

Adem Grabovci, ka rrëfyer detaje interesante nga jeta e tij private.

I ftuar në emisionin n’Kosovë shoë, Grabovci ka treguar një histori që i kishte ndodhur para disa vitesh pikërisht në ditën e martesës, shkruan Magazina.al

Në fillim Grabovci ka treguar se me bashkëshorten e tij janë njohur vetë dhe janë fejuar kur ai ishte në burg, pasi kjo ishte dëshira e gruas së tij.

Pas lirimit nga burgu pas 6 viteve, Grabovci kishte bërë dasmën, ndërsa në natën e dasmës ai nuk ishte bërë dhëndërr, pasi ishte ftuar në mbledhjen e celulave ilegale të asaj kohe.

Për më shumë ndiqni rrëfimin e Grabovcit:

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads