ShowBiz

Nuk e keni parë më herët kështu Medën: Lulja për mua është…

Këngëtari Mehdin Përgjeqaj dhe gruaja e tij, Lulja janë në mesin e çifteve më të komentuara të showbizit.

Ani pse ka vite që janë të martuar, ata çdo ditë e më shumë e shprehin dashurinë që kanë për njëri-tjetrin.

Të dy janë aktivë edhe në rrjete sociale dhe nuk mungojnë as fotografitë e bukura që i sjellin ata, shkruan rtv21.tv Së fundi, Meda ishte i ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, të Luana Vjollcës, i cili shoqërohet me lojëra të shumta. Në pjesën e fundit, kur Medës iu parashtrua pyetja se çka është Lulja për të, ai tha: “Lulja më e bukur në botë”.

Këtë vit, çifti ka festuar 10-vjetorin e martesës. Ata kanë katër fëmijë, tre djemë dhe një vajzë.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads