ShowBiz

Nuk do ta besoni se si duket Enca pa grim

Enca është njëra nga artistet më të përfolura shqiptare.

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia, edhe pse në të shumtën e rasteve shfaqet elegante dhe me plot stil kësaj radhe tregon se guxon të pozojë edhe pa grim.

Ajo ka sjell disa fotografi në Instagram, në të cilat shfaqet tërësisht pa makijazh, vetëm ‘ujë e sapun’, e cila duket se nuk e ka problem një gjë të tillë.

Në fotot më poshtë mund të shihni këngëtaren, siç nuk jeni mësuar ta shihni më parë

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads