Ballina ShowBiz Nuk do ta besoni se si dukej Luana para shumë vitesh

Nuk do ta besoni se si dukej Luana para shumë vitesh

380
0
SHPËRNDAJE
Luana dikur ishte një vajzë natyrale, me hundë pak të madhe me buzë e vetulla të holla dhe me mollëza të zvogëluara që dukej bukur me flokët e kuqe që kishte atëkohë, shkruan lajmi.net

Mirëpo,  përmes operacioneve plastik ajo ndryshoi shumë.

Ka qenë faqja në Instagram ‘Vipat e Bllokut’ të cilët kanë hedhur një foto në ku shihet se Luana ka ndryshuar komplet, në mënyrë të frikshme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments