Ballina ShowBiz Nuk do ta besoni sa ka kushtuar xhaketa e Alketa Vejsiut

Nuk do ta besoni sa ka kushtuar xhaketa e Alketa Vejsiut

311
0
SHPËRNDAJE

Moderatorja e emisionit ‘Në kurthine Piter Pan’ u shfaq në skenë mbrëmjen e djeshme me një xhaketë rozë që e tregonte mjaft elegante.

Ju mendoni se kjo xhaketë duhet ti ketë kushtuar ‘qimet e kokes’ Alketës…Në fakt nuk është kështu. Veshja e saj kushton vetëm 60 euro.

Ndryshe nga herët e tjera Alketa ka zgjedhur të jetë më ekonomike dhe mbi të gjitha mjaft tërheqëse.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments