Home Magazina Nudo dhe e mbuluar me lule, Roza Lati feston ditëlindjen (FOTO&VIDEO)

Nudo dhe e mbuluar me lule, Roza Lati feston ditëlindjen (FOTO&VIDEO)

554
0
SHARE

Roza Lati është një nga prezantueset më të komentuara shqiptare.

Pozat e saj provokuese e bëjnë atë të radhitet në mesin e femrave më të kometuara.

Duke pozuar pa asnjë veshje, moderatorja shqiptare mbulon pjesët intime vetëm me petalet e trëndafilave.

Pasi priti mesnatën,Roza publikoi disa foto dhe video të realizuara pikërisht për ditën e saj të lindjes, 13 qershorin.

Kështu Rozën se kishim parë asnjëherë.

 

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of