ShowBiz

Nora ndryshon komplet pamje, nuk do ta njihni në foton e fundit

Nora Istrefi është këngëtarja nga Prishtina, e cila ka shumë vite që i kontribon muzikës shqiptare me këngë shumë të pëlqyera dhe të vlerësuara.

Ajo përveç që pëlqehet nga publiku me hitet që i sjell, vlerësohet edhe për format e saj trupore për të cilat ajo mundohet shumë me ushqime të shëndetshme dhe palestër.

Në jetën private, Nora është e martuar me këngëtarin e njohur Robert Berisha me të cilin e ka edhe një vajzë që e kanë quajtur, Renee.

Të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

E Nora sonte ka publikuar një foto në të cilën po duket me një stil shumë të veҫantë.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads