Ballina ShowBiz Nora Istrefi tregon çizmet e 3000 eurove

Nora Istrefi tregon çizmet e 3000 eurove

971
0
SHPËRNDAJE

Nora Istrefi, është këngëtarja më e pëlqyer nga publiku kohëve të fundit.

Këngët e saj janë bërë hite dhe pëlqehen shumë nga fansat e saj.

Mbrëmjet e shumta, duken se i kanë sjellë asaj një jetë luksoze dhe tejet dinamike, përcjell ORAvip. Madje, ajo në mënyrë që të duket sa më mirë dhe e veçantë shpenzon shumë.

Së fundmi ajo vetëm për një palë çizme ka shpenzuar plotë (2,860€). Kaq shpenzime marramendëse bën ajo ?..!.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments