Home ShowBiz Noizy i ‘krahasoi’ me lopë, kështu i bën Enca ‘diss’ reperit

Noizy i ‘krahasoi’ me lopë, kështu i bën Enca ‘diss’ reperit

311
0
SHARE

Pas publikimit të këngës “Kujt po i han”, Noizy kishte postuar disa imazhe të lopëve, të cilat fansat e tyre mendojnë që ia dedikoi Encës dhe Don Phenom, shkruan lajmi.net.

Edhe pse reperi kishte fshirë menjëherë nga llogaria e tij në Instagram këto imazhe, mediet kishin arritur t’i ruanin ato.

Por, për të bërë më të qartë se Enca dhe Noizy po i bëjnë ‘diss’ njëri-tjetrit përmes këtyre fotografive ishte edhe një imazh që ajo postoi në InstaStory.

Ajo zgjodhi të postojë foton e një majmuni, kurse mbishkrimi që i la fotos ishte “I kam merzit pak (shumë)”.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of