Ballina ShowBiz Një nënë super seksi si Nora Istrefi!

Një nënë super seksi si Nora Istrefi!

333
0
SHPËRNDAJE

Nora Istrefi tash e disa vite është e martuar me muzikantin e njohur, Robert Berisha, shkruan Magazina.al.

Ata madje janë prindër të një vajze, Reene. Megjithatë , Nora vazhdon të ruaj fizikun e saj mëse të formësuar edhe pas lindjes.

Këtë e tregon pothuajse çdo ditë me publikimin e imazheve të njëpasnjëshme dhe me plotë stil. I fundit që ka publikuar, në një divan ngjyrë gri dhe e veshur tërësisht në të bardha, Nora ju lë pa ‘mend’, me bukurinë e saj.

Në mbrëmje muzikore është mjaft e kërkuar jo vetëm në Shqipëri, por edhe më gjerë.

E pas këngës ‘Gabime’, në bashkëpunim me Gjikon, ende nuk kemi parë diçka të re nga këngëtarja 32 vjeçare.

/Magazina.al./

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments