Ballina Uncategorized Një instruktore palestre superseksi…

Një instruktore palestre superseksi…

415
0
SHPËRNDAJE

E quajnë “The Body” dhe miliona njerëz në gjithë botën lakmojnë të pasmet e saja, të cilat i ka arritur me ushtrime të shumta dhe të mundimshme nëpër palestra.

Michel Lewin është njëra ndër instruktoret më të famshme të fitnesit dhe sekreti i saj është përkushtimin ndaj trajnimit.

Venezuelasja e bukur nuk ka shumë fat, pasi më herët ka humbur babanë dhe nëna i është martuar serish.

Michelle+Lewin+Michelle+Lewin+Enjoys+Day+Beach+zAekBqhgjKol
2e2e_9359

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments