Home Ballina Një anglez dhe dy jordanezë rrahin prishtinasin

Një anglez dhe dy jordanezë rrahin prishtinasin

103
0
SHARE

Tre meshkuj janë arrestuar mbrëmë në Prishtinë, pasi që të njejtit dyshohet se kanë kanosur një përson tjetër

Bëhet fjalë për të dyshuarit, një anglez dhe dy jordanezë, që dyshohet se pas një mosmarrëveshje kanë kanosur personin te i cili ishin duke banuar me qera.

Viktima pa pranuar trajtim mjekësor si pasojë e shqetësimit, ndërsa të dyshuarit pas intervistimit me vendim të prokurorit njëri prej tyre dërgohet në mbajtje, ndërsa dy të tjerët lirohen në procedurë të rregullt

 

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of