ShowBiz

Nicky Jam, ngacmon Oriola Marashin, përgjigjia e saj do ju lërë pa fjalë…

Ajo është një nga modelet më seksi dhe më të komentuara në rrjete sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar masazhet me këngëtarin e njohur Nicky Jam.

Ai i ka dërguar një zemër këngëtares në Instadirekt, por komenti që ajo i ka kthyer ishte vërtetë epik.

“Nik si t’kam”,-shkruan ajo, ndërkohë që nuk dihet sesi ka vijuar biseda mes tyre.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads