Ballina Ballina Nesër ditë zie në Kaçanik, shkaku i vdekjes së dy policëve

Nesër ditë zie në Kaçanik, shkaku i vdekjes së dy policëve

252
0
SHPËRNDAJE

Komuna e Kaçanikut ka vendosur që ditën e nesërme ta shpallë ditë zie. Ky vendim siç mëson Express, vjen pas vdekjes tragjike të dy policëve të Kosovës, Malësor Dashi dhe Armend Trena.

Trupat e viktimave u gjetën pas disa ditësh kërkimesh në lumin Lepenc, aty ku edhe ka ndodhur aksidenti.

Ndërkaq sot, do të varroset edhe trupi i Armend Trenës.

Prokuroria dje tha se nuk ka dyshime tjera përveç se rasti tragjik i policëve ka ndodhur si pasojë e aksidentit.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments