Ballina ShowBiz Nëse jeni të ligë nga zemra, mos e shihni këtë foto të...

Nëse jeni të ligë nga zemra, mos e shihni këtë foto të Bleronës

451
0
SHPËRNDAJE

Prezantuesja e “Rtv 21”, Blerona Zeqiri, mbetet ndër ato fytyra të ekranit që nuk ia përtoj ë të pozojnë e ti shfaqin me shumicë fotot e tyre në rrjete sociale, shkruan “Kosovarja”.

Bleronës i pëlqen të marrë poza, madje edhe të atilla që janë provokuese.

E tillë është edhe kjo fotografi, ku prezantuesja shfaqet mjaftë seksi, e ku gjoksi i saj zë pjesën më të madhe të kuadrit.
Blerona është e angazhuat si prezantuese e “1 kafe prej shpisë” dhe gjithashtu emisionit verorë “21 gradë”.
Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments