Ballina Lajme Në Shkodër u vra ish-shefi i krimeve dhe gruaja e tij

Në Shkodër u vra ish-shefi i krimeve dhe gruaja e tij

439
0
SHPËRNDAJE

Një krim i rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës mëngjesin e sotëm pasi është gjetur u vrarë në makinë ish-shefi i krimeve të Pukës, Burhan Breçani dhe bashkëjetuesja e tij.

Ngjarja mendohet se ka ndodhur gjatës orëve të natës ndërkohe që në mëngjes është mësuar për vrasjen e tyre. Çifti ndodheshin në një makine tip Benz me targe AA 006 HA.

Policia është ne vendngjarje ndërsa ende janë të paqarta motivet e vrasjes ndërsa dyshohet se ka ndodhur për shkak të detyrës kur Breçani shërbente në Policinë e Shtetit.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments