Ballina ShowBiz Në këto 3 fotografi artistike, Dafina fokus ka gjoksin!

Në këto 3 fotografi artistike, Dafina fokus ka gjoksin!

315
0
SHPËRNDAJE

Stili i veçantë e bënë të jetë ndër artistet më të dalluara, shkruan Magazina.al.

Është fjala për këngëtaren e njohur, Dafina Zeqiri e cila ka kohë që ka bërë debutimin në tregun ndërkombëtar.

Megjithatë, që nga fillimi i karrierës, Zeqiri ka bërë eksperimente të llojllojshme si në pamje ashtu edhe në dukje. Madje, nuk heziton të provojë të gjitha mënyrat veçse për t’u ndjerë komode në to.

Në rrjetet sociale është mjaft e ndjekur dhe pëlqehet nga më shumë se 780 mijë ndjekës, për të cilët publikon imazhe të llojllojshme. Këto 3 fotografitë e fundit të saj, thjeshtë nuk lënë vend as për imagjinatë ku shfaqet tejet artistike.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments