ShowBiz

Ndryshon krejtësisht Adelina Berisha, nuk do ta njihni në fotot e reja

Këngëtarja e njohur, Adelina Berisha e cila është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetin social Instagram, ka rrëmbyer vëmendje me dy fotografi që ka publikuar së fundmi.

Adelina shihet se ka ndryshuar stilin e flokëve, duke zgjedhur një model të flokëve të shkurtra, shkruan rtv21.

Ndryshe, “Lema” është projekti i fundit muzikor që Adelina ka sjell në bashkëpunim me Blasta-n. Kjo këngë është publikuar në muajin gusht dhe deri tani numëron mbi dy milionë klikime në Youtube.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads