Ballina ShowBiz ‘Na e shpife…Balenë’ Fansat fëlliqin Encën pas publikimit të videos provokuese

‘Na e shpife…Balenë’ Fansat fëlliqin Encën pas publikimit të videos provokuese

513
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja Enca Haxhia gjithmonë është sulmuar për publikimet e saj provokuese.

Por këtë herë ajo ka hapur zyrtarisht sezonin e verës duke publikuar disa video në plazh. Video që morri më tepër kritika ishte ajo ku Enca tregonte të pasme e saj teksa mbante veshur rroba banjo blu.

E krahasuan me balenën blu dhe madje pamjet e shpërndara në Instagramin e këngëtares për një pjesë të fansave të saj u dukën të neveritshme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments