ShowBiz

Morena vjen me poza joshëse, vë në pah këtë pjesë të trupit(FOTO)

Jeta luksoze e saj ka qenë gjithnjë në qendër të vëmendjes, shkruan Magazina.al.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe modelen e njohur Morena Taraku, e cila shquhet për stilin unik dhe udhëtimet e shumta që bën. Edhe kësaj radhe, modelja Taraku sjellë poza të llojllojshme nga qyteti i Stambollit, duke mos munguar ato provokuese.

Në këtë të fundit që ka shpërndarë me me mbi 680 mijë ndjekës, Morena vë në pah linjat perfekte dhe fizikun e mrekullueshëm.

Shikoni imazhin e mëposhtëm.

\

Sa i përket karrierës muzikore nuk është edhe aq aktive. Të fundit këngë që ka lansuar është ‘Shlif’, me mbi një milionë klikime.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads