Ballina ShowBiz Morena Taraku tregon luksin që po jeton në Turqi (Foto)

Morena Taraku tregon luksin që po jeton në Turqi (Foto)

686
0
SHPËRNDAJE

Morena Taraku ka disa kohë që vazhdimisht po publikon imazhe nga Turqia.

Edhe këtë herë ka vepruar njësoj duke publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet nga Stambolli. Veshur me pantallona farmerke, duks ngjyrë të verdh dhe çantë me të njëjtën ngjyrë.

http://indeksonline.net/wp-content/uploads/2018/04/morena-t.jpg

Ndryshe, jeta  e saj luksoze në Truqi pasqyrohet edhe përmes jahtit në të cilin ajo e ka nxjerr fotografinë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments