Ballina ShowBiz Morena Taraku nuk është mirë me shëndet, paraqitet nga spitali

Morena Taraku nuk është mirë me shëndet, paraqitet nga spitali

282
0
SHPËRNDAJE

Modelja Morena Taraku nuk është mirë me shëndet.

Këtë e ka bërë të ditur vetë nëpërmjet publikimit të një postimi në Snapchat, shkruan lajmi.net.

Mirëpo nuk dihet shkaku se përse ajo gjendet aktualisht duke marrë intervenim mjekësor pasi në foton e postuar shihet vetëm dora e saj dhe nuk ka dashur të tregoj më shumë.

Nëse bëhet fjalë për ndonjë virus apo diçka tjetër më serioze e marrim vesh shumë shpejt.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments