Ballina ShowBiz Morena Taraku kujton me mall këtë person

Morena Taraku kujton me mall këtë person

315
0
SHPËRNDAJE
Këngëtarja Morena Taraku është njëra ndër femrat më të komentuara në media.

Rreth saj ka persona që e duan dhe e mbështesin për atë që është mirëpo Morena Tarakut gjithmonë do t’i mungojë prezenca e dikujt, shkruan lajmi.net

Fjala është për nënën e saj të ndjerë imazhe të të cilës publikon shpesh nëpër rrjete sociale e së fundmi ka vepruar njësoj në një Instastory.

Në foton e postuar shihet nëna e saj pranë të cilës e ka vënë një zemër.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments