Ballina ShowBiz Morena Taraku ka vendosur ta luajë mendësh miliarderin

Morena Taraku ka vendosur ta luajë mendësh miliarderin

509
0
SHPËRNDAJE

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku vazhdon të mbetet ndër personazhet më të përfolura.

Morena preferon që shpesh të ndajë me fansat fotografi të ndryshme nga përditshmëria, teksa jo rrallë herë publikon edhe fotografi provokuese.Së fundmi, Taraku ka hedhur një tjetër fotografi ‘të nxehtë’ në InstaStory, ku vë në plan të parë të pasmet.ërfolur në mediat rozë.

Ajo numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, në të cilat është çdo ditë aktive.Ajo shquhet për linjat atraktive, për të cilat kujdeset që të ndjekë me rregull ushtrimet në palestër.

Modelja nga Peja ka qenë shumë e përfolur javëve të fundit për një lidhje të shpejt me iranianin Shasha Sobhani, lidhej e cila përfundoi me ndarje.Përndryshe, ajo tash e sa kohë është shpërngulur në Stamboll për realizimin e projekteve të reja, dhe pjesën më të madhe të vitit po e kalon atje.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments