Ballina ShowBiz Morena pozon me pizhama, bëhet nostalgjike për fëmijërinë e saj

Morena pozon me pizhama, bëhet nostalgjike për fëmijërinë e saj

434
0
SHPËRNDAJE

Modelja e njohur nga Peja, Morena Taraku, vazhdon të mbetet një ndër personazhet më të përfolur në media.

Ajo është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ta imazhe të ndryshme nga jeta e saj.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet me pizhama ngjyrë rozë, dhe pranë një lodre fëmijësh.

Duket se Taraku është bërë shumë nostalgjike për fëmijërinë e saj, pasi edhe në mbishkrimin e fotografisë ka shkruar “Nëse do isha vetëm edhe njëherë fëmijë”.

Morena ka pasur një fëmijëri të lumtur, dhe këtë e ka potencuar shumë herë në intervista.

Karrierën ajo e ka filluar si modele, kur edhe është shpallur “Miss Kosova”, gjersa në vitin 2012 debutoi edhe si këngëtare. 

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments