ShowBiz

Morena një “kukull” e vërtetë nga operacionet plastike!

Operacionet plastike tashmë janë të pranishme pothuajse tek të gjitha yjet e estradës, shkruan Magazina al.

Kësaj nuk i ka shpëtuar as modelja, Morena Taraku e cila siç duket e ka tepruar me ekazgjerimin e pjesëve të fytyrës. Kjo vërehet më së miri, kur kthehemi pas dhe shikojmë një person krejtësisht ndryshe nga është sot.

Falë këtyre ndërhyrjeve, Taraku na shfaqet një “kukull” e vërtetë, sidomos në këtë imazhin që ka publikuar së fundmi.

Jeta luksoze e saj nuk ka të ndalur, tani ndodhet në Stamboll ku edhe po sjellë imazhe të llojllojshme nga atje.

Projektet muzikore i ka lënë më anash përderisa është duke shijuar çdo moment të jetës.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads