Ballina Shendetesi Morena ju lë pa gjumë me imazhin e fundit, ekspozon gjoksin me...

Morena ju lë pa gjumë me imazhin e fundit, ekspozon gjoksin me të madhe!

1958
0
SHPËRNDAJE

Morena Taraku shquhet gjithnjë për jetën luksoze dhe fotosesionet unike që realizon, shkruan Magazina.al.

Madje, ajo sjellë aq shpesh saqë në çdo fotografi të saj ju lë pa fjalë. E më së miri e dëshmon edhe në këtë të fundit, ku shfaq gjoksin më shumë se ç’duhet.

Këto poza provokuese nuk ngurron të shpërndajë për fansat e shumtë që ka. E në llogarinë e saj, Instagram numëron mbi 680 mijë ndjekës.

Këngëtarja Taraku, përpos jetës luksoze nuk është edhe aq e angazhuar në muzikë. Kënga e fundit që ka lansuar është ‘SHLIF’.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments