ShowBiz

Modelja ruse pozon krejtësisht e zhveshur! Mban gjoksin me duar

Tashmë çdo modele ka linjat trupore perfekte, që e bëjnë të dallohet nga njëra-tjetra, shkruan Magazina al.

Por me gjoks dhe të pasme të mëdha të gjithë do të dëshironin të shihnin të tilla, e këtë i posedon edhe modelja ruse Victoria Odintcova.

Ajo ka vetëm 23 vjet, por të mahnitë me këto linja trupore për të cilat punon vazhdimisht në palestër. Odintcova, është mjaft aktive dhe mëse e ndjekur në rrjete sociale.

Fotografia e fundit që ka publikuar është krejtësisht e zhveshur teksa mban gjoksin me duar.

Viki në llogarinë e saj Instagram, tanimë ka mbi 4 milionë ndjekës që i shpërblen me poza të llojllojshme.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads