ShowBiz

Modelja nga Peja, ju lë pa fjalë në këto 3 fotografi provokuese!

Bukuroshja nga Peja, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me historinë tragjike të dashurisë së saj, shkruan Magazina.al.

Është fjala për Kaltrina Lulaj e cila gjatë një interviste të mëparshme ka rrëfyer për të dashurin që nuk jetonte më. Por, pas kësaj ajo u përfol edhe për lidhje të tjera dhe për jetën luksoze që bënte.

Kaltrina është e pasionuar pas palestrës që punon vazhdimisht për këto linjat perfekte që ka. Lulaj, nuk i mungon as rrjeteve sociale e cila publikon imazhe të llojllojshme, e padyshim ato më të pëlqyerat janë imazhet seksi të saj.

Më poshtë mund të ndiqni 3 fotografitë më të zjarrta të modeles kosovare.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads