ShowBiz

Modelja kosovare ju ‘trondit’ me linjat trupore bombastike!

Modelja nga Prizreni, Gjelbrona Gashi shquhet për linjat trupore bombastike që nuk përton t’i vë në pah, shkruan Magazina.al.

Për opinionin e gjerë u bë e njohur që nga pjesëmarrja e saj në videoklipin e Capital T, me këngën ‘Ti je ma e mira’, e cila ishte protagoniste e klipit. Modelja Gashi, është tejet aktive në rrjetet sociale ku publikon imazhe të llojllojshme dhe mjaft provokuese.

Në këto fotografi që ‘Magazina.al’, ju sjellë ju mahnitë me format perfekte.

Ndryshe Gashi, ka qenë pjesë e fotosesioneve të ndryshme e madje edhe në videoklipe të artistave të mëdhenj shqiptarë.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads