Uncategorized

Modelja braziliane super-seksi që i ‘hap dritaren’ Italisë

Ajo quhet Lilian Leite dhe është mjaft e njohur në Brazil e Portugali, për faktin se ka pushtuar disa herë kopertinat e revistës “Playboy”, në këto shtete.

Por, duket se synimi i 33-vjeçares është që të rritë famën e saj në Itali, ku së fundi po angazhohet në disa media rozë.

Lilian ka treguar se është një fanse e madhe e futbollit dhe ashtu si futbollistët brazilianë, shikon pikërisht Italinë si trampolinë për të rritur më shumë famën e saj.

Pjesë e turit të saj në Itali, është edhe prezenca në disa studio sportive, ndërsa mund të ndjekë edhe disa ndeshje të Serisë A.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads