Botë, Lajme

Ministres i dalin tangat, incidenti që po bën xhiron e rrjetit

Shqipëria ka mjaft  politikane të bukura, por vendi që mbahet për politikanet më seksi është Italia e Brazili.

Në rastet kur shikojmë vajzat e showbizit, përfshirë edhe prezantueset, që t’ju dalin mbathjet, reçipetat apo pjesët intime, qeshim dhe nuk është se na bën shumë përshtypje, por çfarë do të mendonit për një politikane, të cilës i dalin tangat.

Një foto e tillë po bën xhiron e rrjetit dhe po kthehet në virale. Bëhet fjalë për ministren italiane të Reformës, Maria Elena Boschi.

Në rrjet po qarkullon një foto e saj me tanga në kurriz. Të gjithë e kanë kritikuar, por si qëndron e vërteta pas kësaj fotoje?

Ajo ka rënë pre e photoshop-it. Vetë ministrja komentohet shpesh në mediat italiane për sharmin e saj.

Njerëzit kanë dashur ta sjellin në një tjetër version ministren duke i marrë një foto teksa bën betimin tek presidenti dhe është ndryshuar aq shumë sa duket si origjinale.

Në foton e ndryshuar asaj i kanë shtuar me photoshop, tanga.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads