Futboll, Sport

Milan pas mesfushorit të Manchester Unitedit

Milan ka shfaqur interesim për mesfushorin e gjigantit anglez dhe është i gatshëm të bëjë ofertë për të në verë.

Klubi i Serie A, Milan, është duke përgatitur një ofertë për Ander Herreran e Manchester Unitedit, sipas Tuttosport, përcjell Express.

Thuhet se Jose Mourinho është i gatshëm ta lejojë spanjollin të largohet dhe United do ta pranojë çfarëdo oferte që e kalon shumën 33 milionë euro.

 

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads