Home Astrologji Meshkujt më të parezistueshëm të zodiakut

Meshkujt më të parezistueshëm të zodiakut

83
0
SHARE

Çdo ditë ne shohim për personin që na kompleton fizikisht dhe psikologjikisht. Kjo gjë është e vështirë pasi 12 shenjat e horoskopit kanë karakteristika të ndryshme. Por cilët janë meshkujt më të parezistushëm të zodiakut?

Dashi- Një shenjë zjarri! Secili “dash” është i pavarur, ambicioz dhe autoritar. Meshkujt e lindur në këtë shenjë janë tepër pasionantë në mënyrën si prezantojnë veten, por edhe shumë agresivë. Mashtroje pak dhe bëj sikur të ka në dorë, mund ta njohësh më mirë.

Demi- “Demi” është një mashkull praktik dhe i vendosur, por edhe shumë kokëfortë. Pika e fortë e kësaj shenje është qetësia dhe besnikëria. Ata zakonisht ecin me rregulla dhe kanë tërheqje ndaj çdo gjëje luksoze e të bukur.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of