Home Magazina Mesazh i veçantë për 8 mars nga Dua Lipa

Mesazh i veçantë për 8 mars nga Dua Lipa

326
0
SHARE

Superylli shqiptar, Dua Lipa, ka uruar 8 marsin në mënyrë publike.

Dita ndërkombëtare e gruas po festohet në mbarë botën, e në disa vende edhe me protestë.

Mesazhi i Duas është i orientuar më shumë kah protesta.

Ajo ka kërkuar më shumë të drejta dhe liri për gruan në postimin e saj dhe dashuri për njëri-tjetrin.

Dua Lipa ka pasur sukses të jashtëzakonshëm së fundmi.

Ajo ka fituar dy çmime në Brit Aëards dhe ka pasur vitin më të suksesshëm në karrierë.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of