ShowBiz, Yjet

Merrni frymë thellë! Paraqitja e modeles ruse do t’ju tronditë

Është një nga modelet më të komentuara në rrjete sociale!

Është kjo rusja 23 vjeçarja, Anastasia Kvitko e cila gjithmonë lë me gojë hapur ndjekësit e saj.

Linjat e saj trupore janë më së perfekte, ku dhe ajo vet nuk heziton t’i shfaqë në çdo postim që bën, e që shumë prej tyre janë tejet provokuese.

Duke qenë se numëron mbi 8 milionë ndjekës, edhe komentet janë të shumta, në veçanti nga meshkujt.

E veshur me të brendshme ngjyrë hiri, dhe tuta ngjyrë blu të errët, Anastasia ka vendosur t’i çmend të gjithë me mëngjes.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments

ads

Ads