Home Astrologji Meri Shehu do t’ju lërë sonte pa gjumë: Kjo shenjë Horoskopi do...

Meri Shehu do t’ju lërë sonte pa gjumë: Kjo shenjë Horoskopi do marrë lajme shume te mira…

724
0
SHARE

Nga Meri Shehu

DASHI

do perjetoj fri ke dhe trauma ne dashuri apo ne argetim por duhet te luf toj per te fituar.

DEMI

duhet te perpiqet per te marre pergjegjesi dhe emer ne pune dhe te krijoj kushte per te qene i rendesishem.

BINJAKET

duhet te bejne nje lu fte ligjore ose perhapese te ideve dhe zgjerim territori te veprimtarise se tyre.

GAFORRJA

duhet te sqaroj kushtet ekonomike te bashkepunimeve por edhe kushtet ne nje marredhenie personale.

LUANI

duhet te mbyse fri ken dhe te dal nga izol imi i brendeshem duke u hapur per bashkepunime dhe perballje apo antagonizem.

VIRGJERESHA

nga frika e deshtimit nuk duhet ti lejoj vetes te humbi raste qe me te drejte mund ti sjellin fitime te konsiderueshme.

PESHORJA

me strategji zbuluese perpara dhe diplomaci mund te fitoj edhe fortesat me te forta ku askush nuk ka ngritur flamurin.

AKREPI 

  mund te behet luani i shtepise i vendit i punes por sot duhet te kapercej kufijte e mundesive.

SHIGJETARI

duhet ta fitoj sot Dashurine duke bere miqesi dhe kontakte me rrethe te caktuara ne kulure njerezish.

BRICJAPI

luften do ta beje kunder te gjithe atyre qe mendon se jetojne me djersen dhe parate e tyre dhe i nenvleftesojne.

UJORI

Do perballet me cdo njeri qe e ka fri kesuar apo len duar ne te kaluaren duke i dhene fund apo duke e shkaterruar ndikimin e keq.

PESHQIT

duke kuptuar qe ne realitetin e perditeshem nuk mund te dalin hapur do luftojne ne prapaskene dhe ndoshta keshtu do surprizojne me teper.

Leave a Reply

  Subscribe  
Notify of