Ballina ShowBiz Menduam se Luana do na kursej prej fotove me gjoks jashtë por...

Menduam se Luana do na kursej prej fotove me gjoks jashtë por jemi gabuar!

306
0
SHPËRNDAJE

Ka kohë që Luana Vjollca nuk ka publikuar foto në të cilat do të nxirrte gjoksin.

Por kjo ishte një kohë shumë e shkurtër dhe prezantuesja seksi i është kthyer zakonit të vjetër, shkruan lajmi.net

E veshur në të bardhë, Luana ka ‘goditur’ rrjetin me një imazh të fundit tek i cili gjoksin e ka vënë në plan të parë..

Pranë fotos së publikuar në Instagram ka pranuar komente të pafundme dhe pëlqimet nuk kanë munguar.

Subscribe
Notify of
0 Komente
Inline Feedbacks
View all comments